O produkcie
- brak limitów w związku z liczbą użytkowników i podlegających im jednostek,
- portalowe aktualizowane rozwiązanie w chmurze AZURE,
- całkowita integracja platformy z europejskim dziennikiem zamówień publicznych (TED)
- odpowiednie uzupełnienie go i wysłanie ogłoszeń wraz ze zmianami (bez obowiązku logowania się do systemu TED),
- bezpieczeństwo i transparentność aplikacji. Wszelkie oferty są szyfrowane w trakcie przesyłania na serwer,
- kontrolowanie czasu gromadzenia ofert,
- autoryzacja zainteresowanych podpisem zaufanym lub podpisem kwalifikowanym. Brak konieczności posiadania konta na platformie ePUAP,
- skonsolidowane plany zamówień ze wszystkich jednostek składającego zamówienie,
- kompleksowa komunikacja elektroniczna pomiędzy zamawiającym i oferentem,
- aplikacja jest w stanie automatycznie wyliczyć punktację ofert, na podstawie wcześniej przygotowanych kryteriów ocen oraz wprowadzanych przez oferentów danych i wiele więcej.
Czym zajmuje się firma?
- e-Sender,
- Raportowanie,
- Prowadzenie postępowań poniżej unijnych progów,
- Archiwum,
- Udostępnianie ofert,
- Prowadzenie postępowań powyżej progów unijnych,
- Podpisy kwalifikowane,
- Plan zamówień,
- Pełna komunikacja z zamawiającym,
- Wnioski zakupowe,
- Komisja przetargowa,
- Moduł zakupowy.
Systemy dla administracji publicznej
Rozwiązania dla administracji publicznej
Przedmiot działania firmy i platformy oraz krótka jej historia
ZETO Lublin Sp. z o.o. ( dawniej Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ) powstał w 1966 roku. W tamtym okresie firma była pierwszym przedsiębiorstwem informatycznym w Polsce, które nie tylko zapoczątkowało i utrwalało historię polskiej informatyki. Wówczas ta dziedzina rozwijała się praktycznie za pośrednictwem sieci ZETO. Pierwsze z oddziałów zaczęły pojawiać się w wielu dużych miastach, np. w Lublinie. Kolejnym krokiem było otwarcie filii oddziałów, jednocześnie stanowiących zakłady obliczeniowe. Początki lat 90. wiązały się z prywatyzacją sieci ZETO, dzięki czemu powstało 20 niezależnych od siebie prywatnych spółek. 2012 rok to okres funkcjonowania na rynku już 18 prywatnych spółek, których nazwy w sposób pośredni i bezpośredni nawiązywały do ZETO. Aktualnie firma nazywa się: ZETO Lublin Sp. z o.o.
Dlaczego to wspominamy?
Opowiadamy tę historię, gdyż jesteśmy z niej niezwykle dumni, a ponadto firma i platforma ZETO zyskała i nadal zyskuje autorytet i dużą popularność. Współpracowała z uniwersytetami oraz najważniejszymi instytucjami w kraju. Musimy zwrócić uwagę również na to, że instytuty informatyczne, których głównym zadaniem było kształcenie kadry dla sieci ZETO, miały swoją siedzibę tylko w kilku miejscach w Polsce. Możemy pochwalić się tym, że żadna inna firma informatyczna nie miała wtedy tak dużego doświadczenia współpracy z administracją publiczną. Przez długi okres czasu głównym zadaniem firmy było wykonywanie usługi przetwarzania danych, która realizowana była w tzw. centrach danych. ZETO Lublin realizowało takie usługi, jak np. obliczanie emerytury. To, co dziś zostało po nich, jest wykorzystywane do sporządzania notatek.
Zmiany w firmie
Firma zmieniła swoją siedzibę w 2016 r. Aktualnie platforma znajduje się w Lublinie przy ulicy Diamentowej 2. Inna zmiana, która zaszła to zmiana prezesa. Od 2017 roku firmą zarządza Pani Prezes.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie i kompleksowej platformie oraz poznać pełne portfolio naszych produktów? Wejdź na stronę www: zeto.lublin.pl